Listwa antystatyczna Vessel

Listwa antystatyczna Vessel SH

Aerodynamiczna budowa cienkiego przekroju umożliwia szybkie wyeliminowanie wyładowań elektrostatycznych bez powodowania zmian w przepływie powietrza w czystym pomieszczeniu lub wyżej na czystej ławce. Będąc w stanie ustawić częstotliwość na 10 poziomach, a także będąc wyposażonym w automatyczny tryb równoważenia jonów, w którym równowaga jonów jest automatycznie dostosowywana do biegunowości naładowanego obiektu, jonizatory te mogą dokonywać regulacji zgodnie z odległością instalacji lub ilością ładunku.

Listwy antystatyczne Vessel

Listwa antystatyczna BSHA NEW

Listwa antystatyczna BSHA NEW

Standardowa listwa antystatyczna z możliwością podłączenia sprężonego powietrza. Jest to skuteczna, atrakcyjna cenowo i najbardziej popularna wersja tego typu jonizatora. Zasilana zewnętrzny generatorem o napięciu 7 lub 8kV bardzo szybko neutralizuje naelektryzowane powierzchnie różnych nieprzewodzących materiałów. Listwa tego typu może pracować zarówno z podłączonym powietrzem jak i bez niego, co przekłada się na szybkość i zasięg jej działania - jest wówczas listwą bez nadmuchu - jedną z bardziej wydajnych w tej klasie.

Listwy antystatyczne BSHA NEW

Listwa antystatyczna SGA-A

Listwa antystatyczna SGA-A

Efektywny dejonizator w postaci listwy antystatycznej do usuwania ładunków elektrostatycznych w różnych procesach przemysłowych - produkcja i przetwarzanie tworzyw sztucznych. Jest to bezkonkurencyjny dejonizator na dystansie 200cm. Nie wymaga zewnętrznego generatora wysokiego napięcia. Ta listwa antystatyczna posiada możliwość podłączenia sprężonego powietrza. Można łączyć listwy szeregowo. Współpracują też ze sterownikiem PLC. Jest to efektywny produkt wysokiej jakości i bardzo dobrym stosunku jakość/cena.

Listwy antystatyczne SGA-A

Listwa antystatyczna SGA-A

Listwa antystatyczna LS-AMB

Efektywny dejonizator w postaci listwy antystatycznej do usuwania ładunków elektrostatycznych w różnych procesach przemysłowych - produkcja i przetwarzanie tworzyw sztucznych. Jest to bezkonkurencyjny dejonizator na dystansie 60cm bez podłączonego sprężonego powietrza, co udało się uzyskać dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie i wykorzystaniu laminarnego przepływu powietrza. Nie wymaga zewnętrznego generatora wysokiego napięcia. Piny emitera dają się łatwo czyścić i wymieniać w razie potrzeby. .

Listwy antystatyczne LS-AMB

Listwa antystatyczna SGA-P

Listwa antystatyczna SGA-P

Efektywny dejonizator w postaci listwy antystatycznej do usuwania ładunków elektrostatycznych w różnych procesach przemysłowych - produkcja i przetwarzanie tworzyw sztucznych. Jest to bezkonkurencyjny dejonizator na dystansie 100cm. Nie wymaga zewnętrznego generatora wysokiego napięcia. Ta listwa antystatyczna posiada możliwość podłączenia sprężonego powietrza. Można łączyć listwy szeregowo. Współpracują też ze sterownikiem PLC. Jest to efektywny produkt wysokiej jakości i bardzo dobrym stosunku jakość/cena.

Listwy antystatyczne SGA-P

Listwa antystatyczna L-AMB

Listwa antystatyczna L-AMB

Efektywny dejonizator w postaci listwy antystatycznej do usuwania ładunków elektrostatycznych w różnych procesach przemysłowych - produkcja i przetwarzanie tworzyw sztucznych, poligrafia, tekstylia, produkcja opakowań etc. Jest to bezkonkurencyjny dejonizator na dystansie 150cm. Nie wymaga zewnętrznego generatora wysokiego napięcia. Listwa nie potrzebuje żadnego zasilania sprężonym powietrzem. Wykorzystuje laminarny przepływ powietrza dzięki specjalnej lejkowatej budowie dyszy emiterów. Piny dają się łatwo czyścić i wymieniać w razie potrzeby.

Listwy antystatyczne L-AMB