Szczotka antystatyczna Static Wisk

Szczotka antystatyczna Static Wisk

Ręczne szczotki antystatyczne Static Wisk służą do czyszczenia soczewek, folii, skanerów, aparatów fotograficznych, tworzyw sztucznych, akryli, biżuterii, szkła, monitorów, instrumentów i sprzętu technicznego. Unikalna mieszanka miękkich, naturalnych włosków i przewodzących włókien syntetycznych oraz przewodzący charakter konstrukcji powodują skuteczne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych. Pył i kłaczki zostają usunięte.

Szczotki antystatyczne Static Wisk

Szczotka antystatyczna SWG

Szczotka antystatyczna SWG

Antystatyczne szczotki graficzne Static Wisk rozpraszają statyczne ładunki elektryczne na materiałach i zwiększają szybkość produkcji w przemyśle. Szczotki Static Wisk są również używane do zmniejszania elektrostatycznego przyciągania kurzu i kłaczków. Szczotki graficzne Static Wisk są wykonane z przewodzących włókien syntetycznych. Bardzo miękkie włókna mają długość 1 5/8 "/ 40 mm i są montowane w specjalnej wytłoczce utrzymującej szczotkę w miejscu.

Szczotki antystatyczne SWG

Szczotka antystatyczna KineStat

Szczotka antystatyczna KineStat

Szczotka antystatyczna KineStat to ekonomiczny, dejonizator statyczny rozpraszający do folii, który wykorzystuje antystatyczne szczotki StaticWisk i przewód uziemiający do skutecznego czyszczenia naelektryzowanej folii. Dostępna w 4 rozmiarach: KS-035, KS-070, KS-100 i KS-200 Folia jest czyszczona podczas przechodzenia przez przewodzące pędzle Static Wisk. Szczotki rozpraszają i odrywają kurz i pył z filmu. KineStat to stalowa rama i najwyższej jakości komponenty.

Szczotki antystatyczne KineStat